Mezonetový byt v projekte NIDO

Tento priestranný mezonetový byt bol zariadený len podlahami a obkladmi v rámci štandardu a pod naším vedením sa z neho stal moderný a útulný domov.

Inšpirovaní škandinávskym designom, sme v tomto interiéri pracovali s optimálnou rovnováhou funkčnosti a farebnosti, aby sme predstavy nášho klienta vedeli zhmotniť do jeho nového DOBRÉHO INTERIÉRU.

Nábytkami vyhotovenými na mieru sme docielili dostatok úložného priestoru aj pri ponechaní vzdušnosti celého interiéru. Biely dekor nábytkov, tentoraz v lesklom prevedení, prelínajúci sa s výrazným drevodekorom tvoria harmonický základ pre ďalšie štruktúry a materiály použité v priestore. Betónové stierky vytvárajú svojou štruktúrou špecifickú atmosféru a prepájajú celý interiér. Biokrb v dennej zóne poteší najmä počas dlhých zimných večerov. Celý priestor sme zútulnili jemnými textíliami v zemitých farbách.

Zhmotniť návrh interiéru v dokonalú realizáciu je pre nás architektov veľká výzva, s ktorou sme sa opäť radi popasovali. Veľmi nás teší, že aj tento projekt bol zavŕšený úspechom k vzájomnej spokojnosti nášho klienta a nášho tímu. To je presne to, čo na našej práci milujeme!

Srdečne ďakujeme nášmu klientovi za dôveru a našim dodávateľom za profesionálnu spoluprácu.


Byt v projekte Bory

Mezonetový byt v projekte NIDO

Rodinný dom v Trenčíne

Byt v Karlovke

Byt v Starom Meste II.

Mestský byt v Starom Meste

Priestranný byt v projekte Urban Residence

Byt v projekte Pri Mýte III.

Byt v Trnave

Rodinný dom V Banskej Bystrici

Byt v Ružinove, Bratislava

Byt v Blumentáli, Bratislava

Byt v Ružinove II., Bratislava

Byt v Slnečniciach

Byt v Banskej Bystrici

Byt v projekte Pri Mýte II.

Byt v Petržalke VIII.

Byt v Petržalke X.

Byt v projekte Pri Mýte VII.

Mezonetový byt v Bernolákove

Byt v Starom Meste V.