Mestský byt v Starom Meste

S potešením Vám predstavujeme interiér, ktorý v našich rukách prešiel kompletnou premenou.

Nekvalitný štandard sme v rámci návrhu interiéru nahradili kvalitnými materiálmi a spolu s našimi šikovnými remeselníkmi sme vykúzlili z tohto obyčajného bytu jeden neobyčajný priestor, kam je radosť sa nasťahovať. Čo poviete?smiley

Rozlohou ide síce o menší dvojizbový byt, no rozhodne má veľa čo ponúknuť. Práve v týchto menších bytoch je o to dôležitejšie kvalitné dispozičné riešenie, keďže sú na menšej ploche skĺbené rovnaké funkcie ako v inom veľkometrážnom byte. Na želanie nášho klienta sme z kúpeľne vytvorili oázu pre dokonalý relax po náročnom dni s mini infrasaunou.

Charakteristickou črtou tohto mestského bytu je jeho béžovo-kašmírová farebnosť, ktorá sa nesie naprieč celým interiérom. Béžovú tonalitu vyvažuje výber podlahy v príjemne svetlom dubovom dreve a farebný dotyk výraznejších tónov v podobe solitérov. Bytu dominujú najmä celostenové obklady s rastrom vrúbkovania, ktoré mu dodávajú neobyčajnú atmosféru. Celý zážitok z interiéru umocňuje výber kvalitného audia, ktoré ocení nejeden fajnšmeker.


Byt v projekte Bory

Mezonetový byt v projekte NIDO

Rodinný dom v Trenčíne

Byt v Karlovke

Byt v Starom Meste II.

Mestský byt v Starom Meste

Priestranný byt v projekte Urban Residence

Byt v projekte Pri Mýte III.

Byt v Trnave

Rodinný dom V Banskej Bystrici

Byt v Ružinove, Bratislava

Byt v Blumentáli, Bratislava

Byt v Ružinove II., Bratislava

Byt v Slnečniciach

Byt v Banskej Bystrici

Byt v projekte Pri Mýte II.

Byt v Petržalke VIII.

Byt v Petržalke X.

Byt v projekte Pri Mýte VII.

Mezonetový byt v Bernolákove

Byt v Starom Meste V.