Návrh interiéru

Cena 60 – 65 €/m2 bez DPH

Pri ploche interiéru do 80m2 je jednotková cena 65€ a nad 80m2 je jednotková cena 60€. Platné od 1.Júla 2022

Zahŕňa:

 • zdigitalizovanie dodaných podkladov pre návrh 
  * V prípade potreby zamerania ide o samostatnú položku
 • vizualizácie všetkých riešených miestností
 • navrhované rozmiestnenie zariaďovacích predmetov v pôdoryse
  *Upozornenie: Úprava dispozície je predmetom samostatne ponúkaných služieb
 • zoznam nábytkových solitérov a materiálov použitých v návrhu (linky na predajcov, podľa aktuálneho trhu)
 • výkresy nábytkov na mieru (slúžiacich ako podklad pre stolára na výrobu)
 • výkres vody a odpadu
 • výkres osvetlenia so špecifikovaním navrhovaných typov svietidiel (zakótovanie pozície vývodov) *Upozornenie: Nejde o výkres elektroinštalácií, ani o zaznačenie vypínačov a elektrických zásuviek.
 • výkres SDK podhľadov a materiálového riešenia povrchov v interiéri
 • nezáväzné nacenenie nábytkov na mieru u našich stolárov
 • 1 stretnutie s vybranými stolármi u nás v ateliéri – spresnenie detailov a materiálov
 • zoznam kontaktov na našich majstrov a dodávateľov, u ktorých majú naši klienti nárok na zľavu
Cenová ponuka

Cena za návrh sa priamo odvíja od m2 navrhovanej plochy riešených miestností a od špeciálného rozsahu potrebných prác na Vašom projekte.

Úvodné stretnutie

Po odsúhlasení CP si dohodneme stretnutie u nás v ateliéri, na ktorom si bližšie prejdeme Vaše predstavy o interiéri. Je dobré, ak si na toto stretnutie pripravíte niekoľko obrázkov interiérov, ktoré vystihujú Váš štýl.

Obhliadka a zameranie

Pred začatím prác si prídeme Váš priestor obhliadnúť a zamerať. V prípade menších projektov /projektov mimo BA sa tento krok obsahovo spája s predošlým krokom ÚVODNÉ STRETNUTIE. Pokiaľ je Vaše budúce bývanie ešte len v procese výstavby, ako podklad nám postačí PD.

Úprava dispozície

Ak plánujete rekonštruovať starší byt/dom, predtým, ako sa pustíme do návrhu, Vám radi pomôžeme nájsť novú funkčnú dispozíciu. V prípade záujmu Vám tiež vypracujeme podklady na ohlášku či stavebné povolenie.

Prvé vizualizácie

V dohodnutom termíne Vám odovzdáme prvé vizualizácie Vášho interiéru, spolu s pôdorysom rozmiestnených zariaďovacích prvkov a zoznamom použitých prvkov. Ide o jeden variant, ktorý postupne doladíme k Vašej úplnej spokojnosti.

Veľké kolo korekcií

Po odovzdaní prvých vizualizácií nasleduje stretnutie, na ktorom si prejdeme celý návrh a Vaše pripomienky k nemu. V tomto kole korekcií môžete meniť celkový koncept, nábytky na mieru, farebné a materiálové riešenia. Následne dohodnuté zmeny zapracujeme do návrhu.

Vypracovanie výkresov

Po schválení vizuálu sa pustíme do vypracovania výkresovej dokumentácie k návrhu, ktorá slúži ako podklad pre realizáciu interiéru. Rozsah VD je bližšie špecifikovaný v CP. Štandardne zahrňa výkresy nábytkov na mieru, SDK pohľadov, materiálového riešenia, povrchov, osvetlenia, špecifických detailov, prípadne výkresy nad rámec Návrhu podľa potreby.

Odovzdanie projektu

Na záverečnom stretnutí Vám odovzdáme skompletizovaný projekt Vášho interiéru, prejdeme si detaily vo VD, prípadne dodatočne upravíme vnútorné riešenia nábytkových zostáv. Výkresy štandardne nechávame nezáväzne naceniť našim stolárom. Po odovzdaní projektu je v prípade záujmu možnosť dohodnúť autorský dozor nad realizáciou Vášho interiéru v našej réžii.


Štúdia interiéru

Termíny odovzdávania jednotlivých fáz projektu závisia od aktuálnej vyťaženosti nášho ateliéru, harmonogramu jednotlivých projektov a rozsahu prác.
Úhrada zálohy 60% je podmienkou pre zarezervovanie termínu odovzdávania prvých vizualizácií a pre začatie prác na projekte.Potrebujete projekt oveľa skôr, ako je naša aktuálna lehota dodania?

Využite našu ponuku NÁVRH INTERIÉRU EXPRES so špeciálnym termínom dodania.

Príplatok za službu EXPRES je vo výške 100% ceny projektu. Dodanie kompletného projektu garantujeme v expresnom čase 1-2 mesiace, v závislosti od rozsahu projektu. Navyše k službe EXPRES získate všetky služby nad rámec základného balíčka ZDARMA.

Do poznámky k dopytu uveďte názov služby EXPRES.